Małe łóżko

97,00 zł
Brutto Dostawa nie wliczona * Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych

 

Wymiary (s x g x h): 16,5 x 9,8 x 9,8 cm

kolor malowania
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

O produkcie

Łóżeczko dla mniejszych laleczek, do 14 cm (materac dł. 15 cm). Idealne dla dzieci Barbie lub małych maskotek. Wykonane jest ze sklejki w skali 1:6. W zestawie materac w kolorze białym i zestaw pościeli do wyboru. Dostępne pościele przedstawione są na zdjęciu.

  

Łóżeczko wykonane jest z polskiej sklejki spełniającej restrykcyjne normy emisji formaldehydu. Materiał użyty na pościel to bawełna, pościel wypełniona jest antyalergiczną włókniną poliestrową, a materac gąbką tapicerską. Jest to produkt polski, wykonany ręcznie.

  

Łóżeczko ma kompaktowy rozmiar i przez to można je również zabierać w podróże czy w odwiedziny do znajomych i rodziny wraz z ulubioną lalą lub maskotką. Zabawa w kładzenie spać potrafi zająć dziecko na długi czas a rodzicie mogą się wtedy zrelaksować.

  

W zestawie materac i zestaw pościeli - kołdra i poduszka. 

Materac jest w kolorze białym, dostępne pościele pokazane są na zdjęciu - proszę o wybór pościeli w oknie personalizacji.

Dostępne kolory łóżeczka przedstawione są na zdjęciu. Jeśli interesuje Cię inny kolor, napisz do mnie.

 

Przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.

 

Rozwój umiejętności dziecka

Mebelki dla lalek pomagają dzieciom w odgrywaniu różnych ról społecznych przy zabawie lalkami, przez co uczą się one empatii. Budowanie długich dialogów między lalkami ma wpływ na rozwój mowy. Dzieci potrafią znaleźć dla mebelków wiele zastosowań, które nam, dorosłym nie przyszłyby do głowy, co rozwija ich wyobraźnię.

  

Konserwacja

Elementy ze sklejki należy przecierać wilgotną szmatką. Nie moczyć.

Pościel można prać w pralce w temperaturze 30 stopni Celsjusza, ale zaleca się pranie ręczne. W razie przemieszczenia się gąbki wewnątrz materaca można ją łatwo przywrócić do pierwotnego położenia przesuwając je wewnątrz.

 

Wymiary (s x g x h): 16,5 x 9,8 x 9,8 cm

03301
1 Przedmioty

Opis

Wyprodukowano w
Polsce
Sklejka
produkcji polskiej, klasy higieniczności E1, spełniająca wymogi certyfikatu CARB ULEF
Farba
malowane bezbarwnym wodnym lakierem akrylowym spełniającym wymogi normy PN-EN 71-3 "Bezpieczeństwo zabawek - część 3: Migracja określonych pierwiastków"
Tkanina
tkanina bawełniana premium z certyfikatem Oeko-tex Standard 100 (1-4, 6, 11, 12, 16, 19), do tkanin 5, 7-10, 13-15, 17 i 18 nie posiadam certyfikatu Oeko-tex
Wypełnienie
poliestrowe z certyfikatem Oeko-tex Standard 100
Wypełnienie.
gąbka tapicerska z certyfikatem Oeko-tex

Zobacz także