WYSYŁKA - CZAS I KOSZTY DOSTAWY

Zamówiony przez Ciebie produkt wysyłamy najszybciej, jak to możliwe, najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych.

W przypadku produktów na zamówienie, czas realizacji zamówienia wynosi około 3 tygodnie.

   

Masz do wyboru różne sposoby dostawy na terenie Polski:

- odbiór osobisty Wrocław, ul. Krzycka - bezpłatny, proszę o wcześniejszy kontakt

- paczkomat InPost (przedpłata) - 13 zł, darmowa dostawa przy zamówieniu od 200 zł

- kurier DHL (przedpłata i pobranie) - od 20,61 PLN, pobranie od 29,84 PLN

- kurier UPS (przedpłata i pobranie) - 21,08 PLN, pobranie od 26,00 PLN

- przesyłka wielkogabarytowa DHL - 76,21 PLN, pobranie 85,44 PLN

   

Jeśli jesteś zainteresowany/a wysyłką do innego kraju, proszę o kontakt. Ustalimy koszty dostawy, które są różne w zależności od kraju dostawy.

 

 

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Odstąpienie od umowy przysługuje klientowi w wypadku zakupu produktu gotowego. Nie ma możliwości odstąpienia od umowy przy kupnie produktu wykonywanego na zamówienie.

Zakupione przez Ciebie produkty możesz zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od ich otrzymania. Po upływie 14 dni od otrzymania produktów (na przykład od odebrania paczki od kuriera), Twoje prawo do odstąpienia od umowy wygaśnie.

Aby odstąpić od umowy należy w ciągu 14 dni przesłać wypełnione, zeskanowane i podpisane oświadczenie o odstąpieniu od umowy na adres mailowy malinadollhouse@gmail.com. Po otrzymaniu oświadczenia niezwłocznie potwierdzimy jego otrzymanie.

Po przesłaniu oświadczenia spakuj produkty i odeślij w ciągu następnych 14 dni na adres:

Agnieszka Urban, ul. Poziomkowa 19, 56-100 Wołów

Przed otrzymaniem paczki potwierdzimy czy Twoje oświadczenie o odstąpieniu zostało złożone poprawnie i w terminie, a po otrzymaniu paczki sprawdzimy zwracany produkt. Produkt nie może nosić śladów użytkowania. Jeśli wszystko będzie w porządku zwrócimy Ci wszelkie należne pieniądze, czyli koszt produktu oraz jeśli nie skorzystałeś z opcji darmowej dostawy, koszt najtańszego sposobu dostawy dostępnego w Malina Dollhouse. Zwrot kosztów nastąpi niezwłocznie po otrzymaniu produktów z powrotem do sklepu.

 

 

REKLAMACJE

Staramy się, by nasze produkty spełniały Twoje oczekiwania. Gdyby jednak zdarzyło się inaczej, możesz złożyć reklamację w ciągu 24 miesięcy od otrzymania produktu.

W przypadku chęci złożenia reklamacji pobierz dostępny formularz reklamacji. Wypełnij formularz podając niezbędne dane, wybierz jakiej formy naprawy oczekujesz i podpisz reklamację. Podpisaną reklamację wraz z dowodem zakupu i produktem prześlij na nasz adres:

Agnieszka Urban, ul. Poziomkowa 19, 56-100 Wołów

Na Twoją reklamację odpowiemy w ciągu 14 dni od jej otrzymania.  W formularzu podaj także swój e-mail jeśli chcesz otrzymać mailowo informacje na temat decyzji dotyczącej reklamacji.

Koszt dostarczenia paczki leży po stronie kupującego.

   

Więcej informacji w Regulaminie sklepu.