1. Jak mogę zamówić mebelki i domki dla lalek?

Wszystkie mebelki dostępne od ręki są prezentowane w sklepie. Jeśli zależy Ci na innym kolorze, niż jest prezentowany, produkt będzie realizowany na zamówienie - skontaktuj się ze mną mailowo.

Wszystkie domki dla lalek są realizowane na zamówienie. Można zamówić je na stronie internetowej, ale proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów (kolorystyki, dekoracji na ścianach).

   

2. Jak długo trwa realizacja zamówienia?

Jeśli produkt jest dostępny na stronie internetowej, wysyłka trwa 2-3 dni robocze.

Jeśli produkt jest przygotowywany na zamówienie, czas oczekiwania na realizację zamówienia i wysyłkę wynosi około 3 tygodnie.

   

3. Czy mebelki i domki są bezpieczne dla dzieci?

Ze względu na rękodzielniczy charakter i małą powtarzalność wykonywanych przedmiotów nie wystawiam certyfikatu CE i sprzedaję wszystkie produkty jako kolekcjonerskie dla dzieci od 14 roku życia.

Jakkolwiek, wszystkie produkty są wykonywane z bezpiecznych dla dzieci materiałów i były testowane przez moje dzieci. Jeśli jakiś element się popsuł przy ich eksperymentach, nie został wprowadzony do sprzedaży.

Zastosowane przy produkcji materiały to:

- sklejka klasy higieniczności E1,

- klej z certyfikatem bezpieczeństwa zabawek,

- farby wodne akrylowe z certyfikatem bezpieczeństwa zabawek,

- gąbka tapicerska z certyfikatem oeko-tex,

- antyalergiczna kulka silikonowa jako wypełnienie,

- tkaniny - bawełna i wiskoza.

   

4. Jakie kolory farb są do wyboru?

Przy każdym produkcie jest napisane, w jakich standardowych kolorach jest produkowany. Zazwyczaj jest to lakier bezbarwny, biała i czarna farba. Czasem więcej kolorów jest dostępnych.

Paleta kolorów dostępnych na zamówienie jest pokazana przy produktach w sklepie.

   

5. Jakie kolory tkanin są do wyboru?

W zależności od dostępności kolory tkanin się zmieniają. Przy każdym produkcie opisane jest, jakie tkaniny są do wyboru.

   

6. Czy mogę zwrócić przedmiot, jeśli nie spełnia moich oczekiwań?

Oczywiście. Zakupione przez Ciebie produkty możesz zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od ich otrzymania. Po upływie 14 dni od otrzymania produktów (na przykład od odebrania paczki od kuriera), Twoje prawo do odstąpienia od umowy wygaśnie.

   

Więcej informacji na temat zwrotów znajdziesz w regulaminie sklepu.